12 Haziran 2018 Salı

Dropshipping Avantajları Nelerdir?


Dropshipping Avantajları Nelerdir?


*Dropshipping ile para kazanma yönteminde diğer ticaret yöntemlerinin aksine ürünleri depolamak için bir ücret vermenize gerek yok. Ayrıca ürünleri her zaman satışa hazır durumda tutmanızada gerek yok. Bu işler üretici yani tedarikçi firma tarafından halledilmektedir. Siz sadece arkanıza yaslanıp satış gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Bu yüzden sıfır maliyet ile bir kaybınız olmaz. Ancak kimse sizin ürünlerinizi görmeyebilirde. Çünki girdiğiniz işte sizin gibi çok fazla satıcı var bu kısımda ise yapmanız gereken reklam vermek.
*Herhangi bir kargo ücreti ya da gidip ürünleri teslim etmeye gerek yok.
*Stok derdiniz yok.
*Amazon gibi satış siteleri sadece sattığınız ürün üzerinden komisyon almaktadır. Herhangi bir satış yapmazsanız sizden para çekmezler. Bu yüzden denemekten zarar gelmez.
*Sadece 1 üretici ile çalışmanıza gerek yok. İstediğiniz kişilerin ürünlerini satabilirsiniz.
*Ürünlerinizi sosyal medya üzerinden tanıtabilirsiniz. Reklam verme konusu ile ilgili fikirlerimin olduğu makaleyi okuyabilirsiniz.
*Herhangi bir şirket kurmanıza başlangıç olarak gerek yoktur. İsterseniz ileriki zamanlarda kazancınızı arttırmak amacı ile şirket kurmayı düşünebilirsiniz.
İnternetten para kazanma ve Dropshipping hakkında daha detaylı bilgiye sitemiz üzerindeki makaleler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Dropshipping Avantajları Nelerdir?

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.