9 Haziran 2018 Cumartesi

Dropshipping nedir?


Dropshipping nedir?


Dropshipping bir nevi internet üzerinden kolay bir yoldan para kazanmak için yapılan ticaret yöntemidir. Bu yöntemde size ait olmayan bir ürün için aracılık yaptığınız için ücret alıyorsunuz. Bu aldığınız ücret ise size bağlı. Örnek vermek gerekirse Amerika’dan 1 dolara alabildiğimiz ürünü Kanada mağazamızda 3 dolara ya da daha yüksek miktarlara satarak gelir elde edebiliyoruz.

Dropshipping te para kazanmak için gerekli olanlar;

*Herhangi bir dil bilmenize kesinlikle gerek yok.
*Belli bir bütçeye sahip iseniz tanıtım yaparak güzel miktarlarda ücret kazanabilirsiniz.
*En önemli özelliğiniz ise sabırlı birisi değilseniz bu işten direk vazgeçin.

Dropshipping nedir?

Dropshipping hangi ülkelerde kullanılıyor?

Etkili para kazanma yöntemlerinden birisi olan Dropshipping ile para kazanma Amazon mağazasının olduğu tüm ülkelerde kullanılmakta. Bunlardan bazıları; Amerika, Kanada, Almanya, İngiltere’dir.
Yurtdışında uzun yıllardan beri kullanılan bu yöntem Türkiye’ye henüz yeni girmeye başlamıştır. Bunun nedenlerinden birisi bu yöntemi bilenlerin kendine saklamaları ve başkaları ile paylaşmamalarıdır. Ancak günümüzde bu iş ile eğitim veren ve paylaşım yapan çok fazla kullanıcı bulunuyor.

Dropshipping yapılan siteler nelerdir?

Bunlara örnek vermek gerekirse; Hepsiburada, gittigidiyor, aliexpress, ebay, amazon gibi sitelerde Dropshipping yapılmaktadır.
Daha detaylı bilgi için sitemizden kategorilerde bulunan Dropshipping bölümünden detaylı bilgi edinebilir ve bu yöntem ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.