10 Haziran 2018 Pazar

Dropshipping yaparak kolay para kazanma özet


Dropshipping yaparak kolay para kazanma özet


Size vereceğim bu yöntem ile hayatınız tamamen değişebilir. Ancak şunu belirtmekte fayda var eğer sabırlı bir insan değilseniz bu yöntem ile internetten para kazanmanız çok mümkün değil. Amerika’da bulunan ancak başka ülkelerde bulunmayan internet üzerinden erişimi ve satışı olan birçok ürün var. Amerika’dan diğer ülkelere bu ürünleri sattığınız zaman ilk defa o ürünü koyan sizseniz rekabetsiz bir ortama giriş yapmış oluyorsunuz.Dropshipping nedir? isimli makalemizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dropshipping yaparak kolay para kazanma özet

İstediğiniz ülkede Amazon üzerinden hesap açmak için gerekenler;

Sadece
*Kimlik
*Kredi kartı ve
*Banka hesabı
Bu yöntem ile ürün almanıza ya da paketler ile haşır neşir olmanıza gerek yok. Tamamen temiz uzaktan para kazanma imkânınız bulunuyor.

Peki ne yapmalıyız?

İnternetten Dropshipping ile para kazanmak için yapmanız gereken tek şey Amerika’da bulunan Amazon mağazasından Kanada ya da başka bir talep olan ülkede bulunan Amazon mağazanıza ürün listesi yüklemek. İşte internetten para kazanmak bu kadar kolay.

Peki ürün listesini nereden bulabilirim?

Ürün listesi elle hazırlanabiliyor ancak bunun kolay yolu var. Ufak bir yazılım sayesinde. Bu yazılım mağazaları karşılaştırıyor istediğiniz alandaki size uygun olan ürünleri buluyor. Size ise sadece bu listeyi yüklemek kalıyor.
Her şey güzel ama satış işlemi nasıl gerçekleşir?
Sizin mağazanız üzerinden bir ürün satıldığı zaman Amerika üzerinden sipariş vereceksiniz. Satıcı kişi ise alınan ürünü sizin adresini verdiğiniz müşteriye göndericek. Bundan sonrası tek yapmamız gereken aracı farkını Türkiye’de ya da bulunduğunuz yerdeki ATM üzerinden çekmek. Artık sizde internet üzerinden para kazanabilirsiniz.
Önemli uyarı: Para kazanma garantisi hiçbir işte olmadığı gibi bu yöntemdede yoktur. Ancak sabrederseniz ve doğru bir şekilde piyasaya girerseniz sonuç alacaksınız.


Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.