8 Haziran 2018 Cuma

İnstagram üzerinden kolay para kazanma


İnstagram üzerinden kolay para kazanma


Fenomen Uygulama: İnstagram


Son yılların en gözde, en çok kullanılan uygulaması İnstagram bilmeyen yoktur. Fotoğraf ve video paylaşımları yapılabiliyor ve uygulama üzerinden milyonlarca kişiye ulaşılabiliyor. Günlük hikayelerin atıldığı, üzerinden sohbet edilebilen bu sosyal medya uygulamasının kullanıcıları ise gün geçtikçe çoğalıyor. Diğer sosyal ağlara da erişimi olması İnstagram bu kadar yayılma sebeplerinden birisi oluyor. Sadece 8 yıl önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen şu an 1 milyar kullanıcısı bulunuyor. Bu kadar rövanşta olan platformun sadece fotoğraf video paylaşımı yapılması dışında para kazanma gibi bir avantajı da bulunuyor.


İnstagram üzerinden kolay para kazanma

İnstagramdan Para Kazanma


Şimdilerde onlarca İnstagram üzerinden tanınmış ve ün kazanmış fenomenler bulunuyor. Bu fenomenlere de instagrammer deniyor. Hatta artık bu alanda ödül verilmeye bile başlandı. Uygulama üzerinden ciddi miktarda para kazanılabiliyor.

Nasıl Para Kazanılır?


Nasıl para kazanılır sorusuna gelecek olursak, öncelikle İnstagram hesabı açılması gerekiyor. Ardından takipçi sayısını arttıracak ilgi çekici paylaşımlar yapılması durumunda daha çok kişiye erişim sağlanabiliyor. Ne kadar çok kişi o kadar çok para kazanma şansının artması anlamına geliyor. Belirli bir takipçi kitlesine ulaşıldığında butik sayfaları, ürün satan sayfalar size ulaşarak ürünlerinin tanıtımının yapılmasını istiyor. Belli bir ücret veya ürün karşılığında tanıtım yapabiliyorsunuz. Bu şekilde sayfa tanıtımı yaparak gün geçtikçe daha çok takipçiye sahip olabiliyorsunuz.Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

1 yorum:

  1. instagramdan para alırken de dikkat etmek gerekir satışının yasak olduğu elektronik sigara vb. ürünlerin reklamını alan fenomenler hep gözaltına alınmış.

    YanıtlaSil