İnternetten Anket Doldurma Seninle Kazanalım Seninle Kazanalım İnternetten Anket Doldurma
Defersite

İnternetten Anket Doldurma


İnternetten Anket Doldurma


İnternetten para kazanma denildiği zaman akıla ilk gelenlerden birisi anket doldurmadır. Anket doldurarak para kazanma benim en sevmediğim yöntemdir. Bunun nedeni parayı siz değil anketi doldurduğunuz siteler kazanıyor. Bu yazıyı anket doldurmak ile uğraşmamanız için yazıyorum. Türkiye’de bulunan hiçbir anket firmasını tavsiye etmiyorum. Başlangıç olarak size kişisel soruları doldurmanız için anket veriyorlar ve bunu doldurduğunuz takdirde elinize bir miktar para geliyor ancak bu verdikleri parayı çekemezsiniz. Paranızı çekmek için belli bir limit var. Belirlenen limite ulaşmadan anketlerden gelen parayı nakit paraya çevirmeniz mümkün olmamaktadır. İlk anketi yanıtladıktan sonra karşınıza şu an da cevaplayacağınız anket çıkmamaktadır isimli bir yazı çıkmaktadır. Bu ne demek sitemize para vererek anket cevaplattırmak isteyen bir firma yok. Çok nadiren yeni anketler geliyor bu anketler için sizi mail yolu ile bilgilendiriyorlar. İşin özeti para kazanmak istiyor iseniz anket işinden uzak durun sadece zamanınızı çalıyorlar.

Peki anket doldurma dışında ne yapabilirim?


Kategoriler kısmında bulunan istediğiniz para kazanma yöntemine ulaşabilirsiniz. Girişimcilik fikri olarak size anket sitesi açmayı önerebilirim. Düşük bir bütçe ile sizinde anket siteniz olabilir ve Türkiye’de bu işi hakkı ile yapan bir site olmadığı için işinize önem verdiğiniz ciddiye aldığınız takdirde çok güzel paralar kazanabileceğinizin garantisini verebilirim.


İnternetten Anket Doldurma


Yazımızı Paylaşmak İster Misin?

Paylaş
Admin

Anıl ÇAĞLIYAN | Seninle Kazanalım 2018 yılından bu yana hiçbir kar amacı gütmeden tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşım yapan kişisel bir bilgi bloğudur.

13 Yorum

avatar

bundan birkaç yıl önce anketten para kazanıyordum ama yeterli gelmiyordu biraz zordu ama şimdi piyasaya daha iyi olmuş herhalde.

avatar
Tunay Kalaoğlu 29 Haziran 2018 16:00

İnternetten anket doldurma yöntemi ile para kazanmak oldukça zor ve uğraştırıcı bir işti eskiden hatta güvenilir bir site bulmakta cabası diyebilirim ama artık günümüzde bu işleri biraz daha kolaylaştırdılar ve kazanç olarak eskiye nazaran daha arttı ve güvenilir bir kaynak bulması da kolaylaştı. Yani İnternetten Anket Doldurma İle Para Kazanabilirsiniz.

avatar

anket doldurma ile para kazanma siteleri işe yaramıyor birçok deneyen senede bir kaç kere ancak geldiğini söylüyor

avatar

Bukdar çakallık yapıldığını bilmiyordum. İyiki uyardınız. Doğruyu söylemek gerekirse burdan iyi para kazanabilecğeimizi ummuştum biran için :(

avatar

Tam tersi dostum, bildiğin milleti keriz yerine koymaya çalışıyorlar. Ama iyice düştü bu arkadaşlara olan talep son zamanlarda.

avatar
Faruk Bulut 30 Haziran 2018 14:19

Çevremde anket doldurdum şu kadar para kazandım yok bu kadar para kazandım diyen kişiler mevcut ama bir o kadarda şikayetçi insan bende girsem mi girmesem mi bu işe düşünürken internetten anket doldurma diye google üzerinde araştırma yaparken sizin bu bilgi dolu sitenizi ve bu konudaki uyarılarınızı gördüm ve girmemeye karar verdim teşekkür ederim.

avatar

Çok başarılı ve güzel bir yazı olmuş hocam elinize sağlık. Bir zamanlar bende anket doldurarak okul harçlıgımı cıkartma cabasına girmiştim ama hiçbir fayda sağlayamadım.

avatar

bu işten para kazanan bence doğru düzgün yoktur. o anket siteleri sadece bizim kişisel bilgilerimizi kullanarak bizi kandırıyor bence

avatar

Bu sistemi kullandım ben Google Anketler o da işime yaradı gerçekten 50 TL birikti uygulama satın aldım genelde.

avatar

google anketler bana bayadır anket vermedi. vermesi için ne yapabilirim?

avatar

şuanda sana uygun anket olmadığı için vermemiştir.İlk başta kayıt olurken cevapladığın sorulara göre karşına anket çıkartmakta.

avatar

yapma yav. bir ara google ödüllü ankaetleri duydum ama o da anket vermiyormuş diyolar.

avatar

doğru söylüyorsun. çok az para veriyor. eskiden bazı siteler fena para vermezdi ama artık şimdi onlar da bıraktı.