30 Haziran 2018 Cumartesi

İnternetten link kısaltarak para kazanma


İnternetten link kısaltarak para kazanma


Bugün ki yazımızda sizlere internetten para kazanma yöntemlerinden birisi olan link kısaltarak para kazanma yönteminden söz edicem. İlk olarak ahlaki olarak düzgün olan yoldan söz ediyim; herhangi bir siteniz, youtube kanalınız varsa ya da belli platformlarda link paylaşımı yapıyor iseniz bu yöntem size uygun. İnternet üzerinde bulunan link kısaltma sitelerinden güvendiğinize üye olup elinizdeki linki buraya yapıştırıyorsunuz. Kayıt olduğunuz site ise size kısaltılmış bir link veriyor. İnsanlar bu linke girdiği zaman ücret alıyorsunuz. Siteler genel olarak 1000 tıklanmaya ücret veriyorlar. Bu yöntemi yüksek kitlelere sahip kişilere tavsiye etmiyorum. Bunun nedeni bu tarz şeyler takipçilerinizi yorduğu için sizi takip etmekten vazgeçebilirler. Kazanıcam derken kayıp yaşayabilirsiniz.
Bu yöntemden hatırı sayılır para kazananlar ise genelde +18 içerik paylaşımı yapan siteler. Bu sitelerin hitleri fazla olduğu için link kısaltarak güzel ücretler kazanıyorlar. Eğer sizde bu tarz bir iş ile uğraşmak istiyor iseniz ilk olarak Türkiye’de +18 site açmanın yasak olduğunu belirtmek isterim. Ancak facebook, twitter tarzı sosyal medya sitelerinden bu içeriklerin linkini kısaltarak para kazanmanızda herhangi bir sakınca yok. İfşa paylaşımını yine önermiyorum yasal değil!İnternetten link kısaltarak para kazanma

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

8 yorum:

 1. Çok faydalı bir kon olmuş. İnşallah en kısa zamanda uygulayacağım. Ancak +18 içeriğe karşıyım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dostum +18 içeriğe karşıysan bu işte o kadar fazla para kazanamazsın. Çok anlamlı olmuyor çünkü diğer siteler için.

   Sil
 2. Bunu genelde warez içerikli siteler çok kullanıyor eğer sitenin hiti yüksek ise bu sistemden güzel kazanç elde edilebilir.

  YanıtlaSil
 3. İnstagram üzerinde postlarımda kullandığım bir yöntem link kısaltma para getiriyor bu yöntem fakat benim gibi ve benden daha üstün sayfalar ve web sitelerin bu yöntemi kullanmalarının tek şartı yüksek ziyaretçi kitlesi ve potansiyelinin bulunması gerekiyor.

  YanıtlaSil
 4. dikkatli olmak lazım bazı link kısaltma siteleri kullanıcıların parasına çöküyor. zamanında bc.vc kısaltması kullananlar ise sürekli site yavaşlaması sorunu yaşıyordu

  YanıtlaSil
 5. Artık bu işi yapan ücretsiz o kadar çok site varki, bu işten para kazanmak artık pek olası değil.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece +18 içerik paylaşımı yapanların kazanabileceğini düşünüyorum.

   Sil
 6. anılın da dediği gibi +18 paylaşlımlar şifre paylaşımları falan her türlü iş yapıyor.

  YanıtlaSil