Stok video ve fotoğraf satarak para kazanma Seninle Kazanalım Seninle Kazanalım Stok video ve fotoğraf satarak para kazanma
Defersite

Stok video ve fotoğraf satarak para kazanma


Stok video ve fotoğraf satarak para kazanma


Bir başka internetten para kazanma yöntemlerinden biriside stok fotoğraf ve video satarak para kazanmaktır. Resim çekmeyi ve video kaydetmeyi seviyor iseniz bu yöntem tam size göre.
*Bu yöntem internetten para kazanma yöntemlerinden en zevklisidir. Ancak stok fotoğraf ve video satarak para kazanmak gibi bir amacınız var ise elinizde belli bir ekipmanın olması gerekiyor. En basitinden belli bir seviyede profesyonel fotoğraf makinesine sahip olmanız gerekmektedir.

Hangi konularda stok fotoğraf ve video satışı yapabilirim?


Stok fotoğraf ve video çekmek için kendinizi bir konuda sınırlamanıza gerek yok. Burada önemli olan sizin dünyaya bakış açınız. Bir görsel dümdüzde çekebilirsiniz, farklı açılardanda. Bu alanda her şey sizin hayal gücünüze kalmış. Yemek, doğa, para, hayvanlar … ve daha birçok konuda fotoğraf, video çekimi yapabilirsiniz.

Görsellerim videolarım hazır. Hangi sitede satış yapabilirim?


Stok fotoğraf ve video konusunda çok fazla satış yapabileceğiniz site mevcut. Ancak tabikide hepsine güvenemezsiniz. Bir siteyi beğendikten sonra kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Kendim bu iş ile uğraşmadığım için çok fazla site önerisinde bulunamayacağım. Ancak fotolia.com ve abode stock sitelerini size tavsiye edebilirim. Bunun nedeni ikiside abode güvencesi ile hizmet vermektedir ve kendisini bu sektörde kanıtlanmış firmalardır.


Stok video ve fotoğraf satarak para kazanma
Yazımızı Paylaşmak İster Misin?

Paylaş
Admin

Anıl ÇAĞLIYAN | Seninle Kazanalım 2018 yılından bu yana hiçbir kar amacı gütmeden tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşım yapan kişisel bir bilgi bloğudur.

3 Yorum

avatar

interentte düzenli olarak para kazanma işlerini araştıran birisiyim ama bu yöntemi ilk defa duydum. yakın zamanda dneeyeceğim

avatar

Ben 1 seneden beri genelde doğa ve şehir temaları fotoğraflar çekiyorum çektiklerim arasından biraz düzenleme yaparak satabilirim deneyeceğim.

avatar

her zaman demişimdir iyi fotoğraflar kazanç getirir. grafik tasarım işlerinde yoğunlaşmaya bakın arkadaşlar.