Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma Seninle Kazanalım Seninle Kazanalım Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma
Defersite

Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma


Backlink Satışı yaparak internetten para kazanma


Bugün sizlerin aklında olan bazı sorulara yanıt vericem ve aynı zamanda Backlink üzerinden internetten para kazanmanıza bir nevi yardım edicem. Bunlar dışında Backlink nedir? Backlink ne işe yarar? Backlink üzerinden ne kadar para kazanabilirim? Gibi sorulara yanıt bulucaz. Konumuza geçecek olursak ilk olarak size Backlink nedir? Bunu anlatmak istiyorum.

Backlink nedir?


Backlink başka sitelerden sitenize gelen linklerdir. Bu linkler sizin sitenizin ana sayfası ya da herhangi bir içeriğiniz olabilir. Aynı zamanda sizin kendi siteniz üzerinden yaptığınız link çıkışlarına da Backlink adı verilmektedir. Bu yüzden temiz bir web siteniz varsa sadece bir site tanıtımı yaparak ya da sadece belli bir yazınızda karşı sitenin linkini verir iseniz bu yolla internetten para kazanabilirsiniz. Backlink satışı yapmadan önce sitenizin hitine yani gelen doğal kullanıcısına göre fiyat belirlemek size kalıyor. Bu yüzden Backlink üzerinden ne kadar para kazanabileceğinizin cevabı sizin web sitesinde gizli. Bir tanıtım yazısından 100 TL de alabilirsiniz 5000 TL de. Müşterimiz tanıtım yazısı yerine Backlink çıkışı bana yeter diyor ise tanıtım yazısının yarı fiyatına Backlink çıkışı vermeniz uygun olucaktır.

Backlink ne işe yarar?


Backlink günlük hayatta kullandığımız referans sözcüğünün web üzerinde ki adıdır. Yani Backlink veren sitenin size güvendiği ve kaliteli bir site olduğunuzu belirtmesidir. Google kaliteli sitelerden aldığınız backlinkleri görecek ve sizi rakiplerinizin üstüne çıkartacaktır. Backlink aldığınız sitenin google tarafından banlanmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa aldığınız Backlink çalışması hiçbir işinize yaramayacaktır. Google üzerinde sitenin cezalı olup olmadığını, banı olup olmadığını web master araçları sayesinde öğrenebilirsiniz. Ben wmaraci sitesinde bulunan Google Ban Kontrol sistemini kullanıyorum. Sizde dilerseniz buradan kontrol yapabilirsiniz.

Backlink satışı yaparak internetten para kazanmak için ne yapmam gerekiyor?


Backlink satışı ile internetten para kazanmak günümüzde internetten en kolay, en hızlı ve en yaygın para kazanma yöntemlerinden birisidir. Bunun için öncelikle bir siteye ihtiyacınız var. Bu sitenizin günlük en azından 500 gibi bir ziyaretçi alması gerekiyor. Bu işe yeni başlayan kişiler sakın bu rakamı gözünde büyütmesin. Günde milyonlarca ziyaretçisi olan siteler mevcut. Web sitesi açmak üzerine herhangi bir bilginiz yok ise sitemizde bulunan Blog- WebSitesi isimli kategoriden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Backlink Satışı


Yazımızı Paylaşmak İster Misin?

Paylaş
Admin

Anıl ÇAĞLIYAN | Seninle Kazanalım 2018 yılından bu yana hiçbir kar amacı gütmeden tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşım yapan kişisel bir bilgi bloğudur.

6 Yorum

avatar

Aslında değindiniz nokta tanıtım yazısı satış fiyatları gerçekten güzel rakamlar bir yazı ile 100tl gibi bir rakam şuan günümüz şartlarında asgari ücretli biri için 2 günlük çalışması ile kazanabileceği bir rakam iken bir tanıtım yazısı ile bu işi çözmek gerçekten iyi tabi asıl konumuz backlink işine dönecek olur isek sanırım anladığım kadarı ile ziyaretçi ve site kalitesi ile alakalı backlink ile bu rakamların da yarısını kazanmak mümkün bundan sonra daha farklı bir göz ile bakacam backlink olayına.

avatar

DA PA değeri belli bir seviyeye gelmiş güzel bir websitesi ile aylık 400-500 tl gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Genelde zaten yazının ücretini belirleyen durum da DA PA değeri oluyor.

avatar

DA-PA değeri nedir? Bilmeyenler olabilir Page Authority: Sayfa otoritesi/itibarı ve Domain Authority: Domain Otoritesi/itibarı anlamına gelmektedir.

avatar

Türkiye de tıklamalar az olduğu için backlink üzerinden ve tanıtım yazıları ile para kazanmak daha kolay.

avatar

iyi bir siten varsa backlink ile satışş yaparak para kazanmak mümkündür

avatar

bunların yanı sıra sizlere tavsiyem otoriter profil backlink alabileceğiniz sitelerin listesini yapıp profil backlink satışı altında linkleri satmak olacak.