23 Temmuz 2018 Pazartesi

Evde yapılabilecek işler nelerdir?


Evde yapılabilecek işler nelerdir?


Bu yazımızda evde yapılabilecek işler, evde iş imkanları, evde yapılan işler, evde para kazanma ve evden para kazanma gibi başlıklara sizler için yanıt vereceğim. Sitemize ilk kez gelen birisi iseniz öncelikle şunu size rahatlıkla söyleyebilirim ki artık evde yapılabilecek işleri tek tek aramanıza gerek yok. Çünki web sitemizde size evde iş imkanları elde etmenize olanak sağlayacak birçok yöntem belirtiyoruz. Özellikle ev hanımları evde para kazanma yöntemlerini çok fazla araştırmakta. Ancak evden para kazanma denildiği zaman bayanlarımıza genel olarak bazı firmalar satış üzerine ve paketleme üzerine evde iş imkânı sunuyor. Ancak artık sizde bilgisayar başında oturarak evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Daha önce seninle kazanalım isimli web sitemizde internet üzerinden iş ile alakalı birçok konuda makale yazdım. Kısaca söz etmek gerekir ise evden para kazanma yolları sadece 1 adet ile sınırlı değil. Çok fazla yöntem karşımıza çıkıyor. Bu yüzden doğru evden para kazanma yöntemini sizin bulmanız gerekiyor. Evde iş fikrini seçer iken seveceğiniz bir iş olmasına dikkat etmeniz en büyük etkendir. Eğer bir işi sevmiyor iseniz o işi kalıcı hale getirerek kazanç sağlamanız mümkün olmayacaktır. Lafı fazla uzatmadan evde yapılabilecek işleri sizler için anlatmak istiyorum.

Evde iş imkanlarıEvet yukarıda gördüğünüz tüm başlıklar üzerinden evde para kazanma mümkün hale gelmektedir. Bu evde yapılan işleri daha detaylı olarak öğrenmek ister iseniz başlıklara tıklayabilirsiniz. Ancak konuların ilginizi çekmesi açısından sizlere evde yapılabilecek işleri size biraz açmak istiyorum.

*Dropshipping ile bir ürünü elinize gelmeden, kargo sorunları ile uğraşmadan bilgisayar üzerinden düşük fiyatlı olan bir siteden yüksek fiyatla satabileceğiniz bir siteye yönlendirmenizdir. Hiçbir şekilde elinize mal gelmiyor.
*Reklam çeşitli web sitesi, sosyal medya gibi ortamlarda başkasına ait bir içeriğin sizin ortamınızda yayınlanması sonucunda evden para kazanmanızı sağlayacak bir iş imkanıdır. Reklam ile evde para kazanmanız için web sitesi ya da başka bir platformda bir kitleye ihtiyacınız var.
*Diğer bir evde iş yöntemi olan youtube video paylaşım platformudur. Günümüzde artık canlı yayınlarda yapabiliyorsunuz. Özellikle bayanlar el işi gibi marifetlerini videoya çekip youtube üzerine yükleyerek belli bir kitleye ulaştıktan sonra yüksek kazançlar elde edebilmektedir.
*Çoğumuzun her gün kullandığı sosyal medya evde yapılabilecek işlerin en eğlencelisidir. Tabi bu tamamen benim düşüncem. Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarında başkasına ait bir içeriğin tanıtımını yaparak askeri ücretten çok daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. 10bin instagram takipçisi bulunan doğal bir hesabın fiyatın günümüzde en az 300 TL’den alıcı bulmaktadır.
*Yazarlık – çeviri benim en sevdiğim internet üzerinden işlerden birisi. Sadece yazı yazarak anında evden para kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş imkanıdır. Yapmanız gereken size verilen bir konu hakkında çeşitli konulara uyarak makale yazmak. Ücretler 100 kelimesi 1 TL ile 3 TL arasında değişikli göstermektedir. Türkçe dışında bir dil biliyor iseniz çeviri yaparak ta evde para kazanmanız mümkün hale gelmektedir.
*Domain alım – satım, internet üzerinden iş yapmak isteyenlerin en çok para kazanabileceği yöntemdir. Bu yöntem ile milyonlar kazanan insanlar var. Evde iş imkanlarından en büyüğü olsa da çok büyük bir araştırma yapılması gerekiyor. Aksi halde para kazanacağım derken kaybetmeniz mümkündür.
*Twitch genel olarak canlı olarak bilgisayar oyunlarının oynandığı bir platformdur. Bilgisayar karşısında bulunan bir kişi diğer insanlara Twitch üzerinden yayın yapar. Ev hanımlarına fazla hitap eden bir platform diyemeyeceğim. Bu mecrada yaşın önemli bir yeri var.
*Diğer bölümünde ise sizlere bunların dışında ki evde iş imkanlarını anlatmaktayım.

Tüm evde yapılabilecek işler hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve uygulamak için evde iş imkanları başlığının altında bulunan maddelere tıklayabilirsiniz.


Evde yapılabilecek işler

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

10 yorum:

 1. kadınlar için evde yapılacak baya işler var erkekler içinde var tabi

  YanıtlaSil
 2. twitch en popüleri hem oyunun oynarsın hem de paranı kazanırsın. izleyici yakalamak şart ama

  YanıtlaSil
 3. Tüm günü evde geçiren birisiyseniz bir iki site ve birkaç sosyal medya hesabı üzerinden yapacağınız tanıtımla gayet iyi paralar kazanabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 4. Listeye logo ya da web tasarımı da ekleyebiliriz. İşinde iyi olan gerçekten tasarımdan güzel para kazanıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. blog ve web sitesi kategorisinde yer almakta. Logo tasarımı artık çok fazla kazandırmıyor. Günümüzde photoshop bilen sayısı baya arttı. Kazandırıyor ancak iş olarak yapılmaz.

   Sil
 5. Yabancı dilimi kullanmak isterim. Çeviri işinden geçim sağlayacak bir kazanç elde edilebiliyor mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Direk çevirmenlik yapabilirsiniz gerçekten iyiyseniz ve insanlar ile anlaşıyorsanız. Ülkemize gelen yeni bir filmin çevirmenlerinden birisi olursanız yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca dizi çevirisi yaparak geçimini sağlayan kişiler var. Sadece dizi çevirerek askeri ücretten fazla kazanabiliyorsunuz.

   Sil
 6. niche domain alım satımlarıda güzel işler var. nedense ingilizce niche siteleri en çok hintliler talep ediyor. hintlilere iyi siteler satabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Katılıyorum,şuan ingilizce seviyem ingilizce niş site için yeterli değil. Bir dahaki yaza deneyeceğim. Özellikle Ülkemize oranla tbm'leri yüksek. Çok güzel kazanç elde edildiğini duydum.

   Sil
 7. bu aralar eğer biraz birikiminiz varsa günüzüzü kur takip ederek geçirebilirsiniz. cidden al sat yapmak falan evde yapılabilecek hızlı kar getiren işlerden birisi oldu şu zamanlarda.

  YanıtlaSil