27 Temmuz 2018 Cuma

Günlük para kazanma


Günlük para kazanma


Aklınızda ek iş ne yapabilirim? Ve günlük para kazanma mümkün mü? Gibi sorular varsa doğru yere geldiniz. Para para para para para dediğinizi duyar gibiyim. O halde para lazım diyor iseniz yöntemi sizin ile paylaşalım.

Günlük para kazanma yollarından en güzeli yazarlık ve çeviri yapmaktır. Bu yol ile boş vakitlerinizde oturarak ücret kazanabilirsiniz. Bu konuda çok daha fazla detay için Yazarlık – Çeviri isimli kategorinize bakmanızı tavsiye ederim. Bu kategori altında makale hakkında her şeyi öğrenebilir ve para lazım söyleminize çözüm bulabilirsiniz. Kısaca sizler için konuyu özetlemek istiyorum.

Makale, genel olarak internet üzerinde web sitesi bulunan kişiler tarafından alınan yazılardır. Makale yazarken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bunları Kaliteli özgün makale nasıl yazılır? İsimli yazımda detaylı bir şekilde anlattım. Günlük para kazanma için size tek gereken şey 1 adet bilgisayar ve Office programı. Size verilecek olan konu, etiketler ve istenilen kelime sayısına göre içerik hazırlamanız gerekiyor. Bu yazılarda dikkat edilmesi gereken nokta seo kurallarına uyulması ve tamamen özgün bir şekilde yazılması. Yukarıda verdiğim linkten detayları öğrenebilirsiniz. Özgünlük ne demek? Kişiye özel sizin tarafınızdan başka bir sitede bulunmayan yazılara özgün içerik adı verilmektedir. Ek iş ne yapabilirim? Sorusuna en güzel cevap bu yüzden makale yazarlığıdır. Bunun nedeni yazılarınızı yazdıktan sonra günlük para kazanmanız mümkündür. Size bu yazılarınızı satabileceğiniz siteleri aşağıda vereceğim. Bu siteler üzerinde kendinize üyelik alarak yazarlık yapmaya başlayabilirsiniz.

Para lazım ne kadar kazanacağım?


100 kelime bir makalenin fiyatı 1 TL ile 3 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Hangi sitelerden Para para para para para kazanabilirim?


*İyi makale: Ben yazarlık işlerimi genelde bu site üzerinden gerçekleştiriyorum. Ancak 2 gün önce siteye tc kimlik doğrulaması gelmiş bulunuyor. Bunun dışında siteye yazarlık başvurusu yapabilmeniz için önceden hazırladığınız örnek makalelerinizi siteye yollamanız gerekmektedir.


makale yazarak para kazanma

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

6 yorum:

 1. Makale yazarlıklarını başka hangi sitelerde yapabilirim? Detaylı bi makale hazırlarsanız güzel olur. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 2. r10 gibi sitelerden makale satışı yapacaksanız ticaret puanınızın ve referansınızın olması önemli. öteki şekilde müşteri bulmanız biraz zor oluyor.

  YanıtlaSil
 3. günlük para kazanmak için en iyi yöntem ve en etkilisi iyi bir makale yazar olmaktır.

  YanıtlaSil
 4. Bir ara makale yazaarak ben de para kazanıyordum; fakat son zamanlarda piyasa oldukça düştü. İyi para veren var mı makale satın almasında?

  YanıtlaSil
 5. Sadeceon'u ben de kullandım ve memnun kaldım; diğerlerine göre daha tavsiye edilebilir.

  YanıtlaSil
 6. Freelancer çalışmakta güzel bence tabii işi severek yapanlar için, ben daha önce bionluk sitesini denemiştim.

  YanıtlaSil