10 Ağustos 2018 Cuma

Evde para kazanmanın yolları


Evde para kazanmanın yolları


Birçok insan daha önce evde kazanç ve evden kazanç sağlamak istemiştir. Bu sebepte evde iş ilanları ve evde iş yapmak istiyorum adı altında birçok arama gerçekleştirmiştir. Bu sebep ile evde para üzerine bir yazı yazmak istedim. Özellikle evde para kazanmanın yolları isimli bu makalemiz ev hanımları ve ek kazanç elde etmek isteyenler için çok faydalı olacaktır. Ayrıca yöntemlere geçmeden önce şunu belirtmek isterim, bu yöntemlerin bazıları anında evde para kazanmanızı sağlar iken bazıları uzun dönem içinde evde kazanç sağlamanıza imkân sunacaktır. Evden kazanç sağlama yöntemleri;

1-Çağrı merkezleri. Evde iş ilanları yazdığınız zaman karşınıza çıkacak sonuçlardan biriside çağrı merkezlerinde çalışarak evde kazanç sağlamaktır. Özellikle bayanlar part time çalışarak askeri ücret kazanabilirsiniz. Kariyer.net ve isbul.net üzerinden bu tarz evde iş ilanlarına ulaşmanız mümkün olacaktır.
2-Şirket isimi ve sloganı bulmak. Bionluk, Sadeceon gibi sitelerin yanı sıra namingforce isimli yabancı bir site üzerinden yarışmalara katılarak evden kazanç elde edebilirsiniz. Hatta bu işi domain alım – satım ile birleştirerek çok iyi kazanç elde etmeniz mümkün olacaktır.
3-Stok fotoğraf ve video satmak. Birçok insan fotoğraf ve video çekmeyi eminim çok seviyordur. Ancak birçoğunuz eminim evde iş yapmak istiyorum diye arama yaparken karşınıza böyle bir seçenek çıkacağını bilmiyordunuz. Günlük yaşamınızda çektiğiniz ilgi çekici farklı görsel ve videoları stok siteleri üzerinden satabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi için Stok video ve fotoğrafsatarak para kazanma isimli makalemizi okumanızda fayda var.
4-2.el ürün satmak. Evden kazanç sağlamanın en kolay yolu ticari zekanı var ise kesinlikle budur. Bu yöntem ile ister evinizde bulunan eşyaları satın isterseniz ucuz fiyatlı ürün alıp daha yüksek fiyatlara satış gerçekleştirin. Özellikle kitap, çizgi roman, oyuncak figür tarzı içeriklerin az bulunan artık üretimi olmayanları çok yüksek fiyatlarda satılabiliyor. Bu yüzden değersiz gördüğünüz bir ürünü satmadan fiyat araştırması yapmanızda fayda var.
5-Özellikle yine ev hanımlarının ilgisini çekebilecek olan bir diğer evde para kazanmanın yollarından olan evde yemek yaparak satmak çok güzel ücretler kazanabileceğiniz iştir. Yemeklerinizi sosyal medya, youtube gibi platformlarda tanıtarak web sitesi üzerinden satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere evde para kazanmanın yollarını anlatmaya çalıştım. Bunların dışında pek çok yol mevcut. Diğer yöntemlere kategoriler kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan bir sorunu yorum bölümüne yazabilir ya da iletişim bölümünden bana yazabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorum diyor iseniz kesinlikle şıp sevdi olmamanız gerektiğini söylemekte yarar görüyorum.
Home office iş

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

11 yorum:

 1. çağrı merkezlerinde çalışma işini evde yapabileceğimizi bilmiyordum bir yaşıma daha girdim. ben bunu biraz daha araştırayım.

  YanıtlaSil
 2. Youtuber devri artık bitti deseler deyoutube yine para kazandırıyor.. Bence en iyi iş yazılımcılık. Emek verip karşılığını almak en güzeli.

  YanıtlaSil
 3. İnternet üzerinden 2.el satışların bu dönemlerde artmasını bekliyorum. Dövizin yeni konumlanması 2.el piyasasını kesinlikle hareketlendirecektir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2. el piyasası bana göre duracaktır. millet bir şey almaya korkuyor.

   Sil
 4. evde yemek yaparak satmak güzel paralar kazandırabilir ;ama çok kişi bu işe el atmadan bir an önce piyasada yerinizi edinmeniz lazım. Her ne kadar geniş gibi gözükse de oldukça dar bir piyasa ne yazıkki

  YanıtlaSil
 5. Evde para kazanmak sadece bilgisayar üzerinden olacak şey değil, el işi gibi işlerle para kazanan bir sürü emekçi kadın da var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarz yöntemler el işlerinden çok daha kolay. En basitinden avon ürünleri satarak bile evde para kazanabilirsiniz. Benim için 1. öncelik mutluluk bu yüzden bir kişinin mutlu olacağı işleri yazmayı uygun buluyorum. Örneğin evde paketleme işleri ile kim mutlu olabilir ki?

   Sil
 6. Evden para kazanmak için o kadar yöntem var ki hangisi kazandırıyor diye sorsalar youtuberlik derim. Saçma sapan videoların bile milyonlarca izlenmesi var.

  YanıtlaSil
 7. Şu stok fotoğraf sitesi ile para kazanma yöntemi demişken aklıma bir mevzu geldi anlatmadan edemeyeceğim. Elemanın biri benle para kazanmaya vamrısın yazmış profil fotoğrafı olarak ta stock fotoğraflarından bulduğu fotoğrafın birisini koymuş. Bu yüzden aman dikkat etin kendi yüzünüzü veya sevdiklerinizin yüzünü çok kaliteli olarak pyiasada satmayın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sorun olacağını sanmıyorum ama belli de olmaz. Sonuç olarak resmini koyduğumuz kişiden izinli olarak satış gerçekleştireceğiz ve kazanç elde edeceğiz.

   Sil
 8. Para kazanma yöntemi denilince ilk aklıma gelen e-kitap yazmak ve satmak geliyor. İlk bakışta zor gibi gelse de muhteşem eğitim sunanlardan temin edilecek güzel içerikler ile hiç zor değil. E-Kitap kazançları benim için en iyi yöntem sanırım. Zaten e-kitap kazançları eğitim seti diye arama yaptığınızda eminim size uygun eğitimi bulacaksınız.

  YanıtlaSil