Sizlere hangi hizmetleri veriyorum? Seninle Kazanalım Seninle Kazanalım Sizlere hangi hizmetleri veriyorum?

Sizlere hangi hizmetleri veriyorum?


Sizlere hangi hizmetleri veriyorum?


Seninle kazanalım isimli blog sitesi bildiğiniz üzere kişisel olarak 1 kişi tarafından yönetilmektir. Yani site içerisinde bulunan tüm bilgiler bana aittir. Bu doğrultuda bilgilerim doğrultusunda sizlere de uzman olduğum konular da hizmet verebileceğimi fark ettim. Sizlere hangi konularda hizmet sağlayabilirim?

Sertifikalı sosyal medya uzmanından;


*Sosyal medya hesap analizi
Tumblr, pinterest, instagram, facebook, twitter, linkedin, youtube, Twitch sosyal medya ortamlarında sizlerin hesaplarınızı detaylı olarak inceleyerek analiz eder ve sizlere rapor hazırlarım. Bu rapor doğrultusunda hesaplarınızı yönetebilirsiniz.
*Sosyal medya rakip analizi
Sosyal medya ortamlarında rakiplerinizi analiz ederek sizlere rapor sunarım.
*Rakip analizi ve sizin hesaplarınızın karşılaştırılması
Rakiplerinizin aksine sizin niye daha az takip edildiğinizi ve ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde rapor olarak sunarım.
*Sosyal medya hesap yönetimi
İnstagram, facebook, Tumblr, pinterest, twitter hesaplarınızın yönetimini sağlarım. Müşteri mesajlarına cevap verme, yorumları yanıtlama ve günlük içerik paylaşımı yapılmaktadır. Bilgi sahibi olmadığım konularda size yönlendirme yaparım. Ancak çoğu konu hakkında bilgim bulunmaktadır.

Tecrübeli webmaster dan;


*Blogger üzerinden size site kurarım
Dilerseniz blogspot uzantılı, dilerseniz com, net, org gibi alan adları ile size internet sitesi kurabilirim. Wordpress üzerinde de site kurabilirim ancak, uzman olmadığım için ileride çıkacak bir sorunda yardımcı olamam bu yüzden wordpress site kurdurmak istiyor iseniz başkası ile çalışmanızda yarar var.
*Tanıtım yazısı
Seninle kazanalım sitesi üzerinde sizin tanıtım yazınızı paylaşırım. Bir tanıtım yazısında 3 adet link çıkışı yaparım. Tanıtım yazısını sizin vermeniz gerekiyor. Ya da 100 kelimesi 2 TL olucak şekilde ben yazabilirim.
*Tanıtım yazısı çalışması
Bildiğiniz üzere en kaliteli backlink tanıtım yazısı şeklinde alınan backlink’lerdir. Sitenizin kategorisine uygun olarak Türkçe sitelerden tanıtım yazısı sağlarım. Hiç birisi paravan site değildir.
*Backlink
Sitemde bulunan sizin siteniz ile alakalı bir makaleden 3 adet sitenize link çıkışı yaparım.
*Backlink çalışması
Sitenize uygun sitelerden backlink alımı gerçekleştiririm. Sadece kaliteli sitelerden ve Türkçe sitelerden alım yapmaktayım. Bu yüzden 10 ile 50 arasında backlink sağlamaktayım.
*Makale yazımı
100 kelime 2 TL olmak üzere istediğiniz her makale özgün olarak benim tarafımdan yazılmaktadır. Makale içerisinde maksimum 3 anahtar kelime kullanımı yapılmakta olup, tüm seo kurallarına uyulmaktadır.
*Kişisel danışmanlık
42 adet eğitim sertifikası olan birisi olarak, size kişisel danışmanlık hizmeti sağlayabilirim.

Fiyat listesi için iletişim bölümünden herhangi bir hesabıma yazabilirsiniz ya da anilcagliyan@yandex.com adresine mail atabilirsiniz.
Hizmetlerim


Admin

Pekmez Girişim | Seninle Kazanalım 2018 yılından bu yana hiçbir kar amacı gütmeden tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşım yapan kişisel bir bilgi bloğudur.

1 Yorum:

avatar
Subjektif 21 Ekim 2018 23:33

Backlink alt yapısı amacıyla sizinle tanışmak isterim. Acaba nasıl iletişim kurabilirim sizinle? Web sitemin alt yapısı açısından paravan sitelere ihtiyacım var. Çapraz yapılan link alt yapısıyla birlikte bir paravan blog yapısı oluşturmak istiyorum. Ve eğer mümkünse 3. ve 4. kök alt yoluna kadar giden 3'lü kombinasyonlu şekilde yapmak istiyorum ve 2. kök'e kadar olan paravanlar için her biri adına facebook ve instagram sayfaları da açmak istiyorum ki o da zaten 12 adet'e tekabul ediyor.