16 Ağustos 2018 Perşembe

Sizlere hangi hizmetleri veriyorum?


Sizlere hangi hizmetleri veriyorum?


Seninle kazanalım isimli blog sitesi bildiğiniz üzere kişisel olarak 1 kişi tarafından yönetilmektir. Yani site içerisinde bulunan tüm bilgiler bana aittir. Bu doğrultuda bilgilerim doğrultusunda sizlere de uzman olduğum konular da hizmet verebileceğimi fark ettim. Sizlere hangi konularda hizmet sağlayabilirim?

Sertifikalı sosyal medya uzmanından;


*Sosyal medya hesabınızın analizi

Tumblr, pinterest, instagram, facebook, twitter, linkedin, youtube, Twitch sosyal medya ortamlarında sizlerin hesaplarınızı detaylı olarak inceleyerek analiz eder ve sizlere rapor hazırlarım. Bu rapor doğrultusunda hesaplarınızı yönetebilirsiniz.
*Sosyal medyada rakiplerinizin analizi

Sosyal medya ortamlarında rakiplerinizi analiz ederek sizlere rapor sunarım.
*Rakip analizi ve sizin hesaplarınızın karşılaştırılması

Rakiplerinizin aksine sizin niye daha az takip edildiğinizi ve ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde rapor olarak sunarım.
*Sosyal medya hesap yönetimi

İnstagram, facebook, Tumblr, pinterest, twitter hesaplarınızın yönetimini sağlarım. Müşteri mesajlarına cevap verme, yorumları yanıtlama ve günlük içerik paylaşımı yapılmaktadır. Bilgi sahibi olmadığım konularda size yönlendirme yaparım. Ancak çoğu konu hakkında bilgim bulunmaktadır.

Tecrübeli webmaster dan;


*Blogger üzerinden size site kurarım

Dilerseniz blogspot uzantılı, dilerseniz com, net, org gibi alan adları ile size internet sitesi kurabilirim.
*Wordpress üzerinden site kurulumu yapabilirim.

Yaptırmak istediğiniz, hayalinizdeki web siteyi gerçeğe dönüştürebilirim. E- ticaret sitesi kurulumu, blog sitesi kurulumu veya kurumsal web sitesi kurulumu için bana ulaşabilirsiniz.
*Seninle kazanalım sitesinden backlink fırsatı

Seninle kazanalım sitesi üzerinde sizin tanıtım yazınızı paylaşırım. Bir tanıtım yazısında 3 adet link çıkışı yaparım. Tanıtım yazısını sizin vermeniz gerekiyor. Ya da ben sizin için yazabilirim.
*Tanıtım yazısı çalışması

Bildiğiniz üzere en kaliteli backlink tanıtım yazısı şeklinde alınan backlink’lerdir. Sitenizin kategorisine uygun olarak Türkçe sitelerden tanıtım yazısı sağlarım. Hiç birisi paravan site değildir.
*Backlink çalışması - Site dışı ve site için seo

Sitenize uygun sitelerden backlink alımı gerçekleştiririm. Sitenizin site dışı ve site için olmak üzere seo ihtiyaçlarını karşılayabilirim. 20 TL - 50 TL gibi bir bütçe ile sitenizi 1.sıraya çıkartmamı beklemeyin. Örneğin araba gibi bir kelimede 1.sıraya yerleşebilmeniz için x.xxx TL gibi bir harcama yapmanız gerekebilmektedir. Sektöre göre ve istemiş olduğunuz anahtar kelimeye göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Almak istediğiniz seo hizmetini mail üzerinden bana yazarsanız daha iyi yardım edebilirim. 
*Makale yazımı - Editörlük

İstediğiniz tüm konularda makale yazarlığı yapmaktayım. Bunun yanında editörlük hizmetini de sizlere verebilirim. Editörlük içerisinde yazının güncelleştirilmesi, özgünleştirilmesi ve hataların düzenlenmesi gibi maddeler yer almaktadır.
Not: +18 ve yasal olmayan siteler içinde makale yazarlığı yapabilmekteyim. Ayrıca bana vereceğiniz tüm makale işleri istediğiniz tarihte size teslim edilecektir. Gün içerisinde 40.000 kelime makale yazabilmekteyim.
*Grafik - tasarım işleri

Sosyal medya kapak - profil resimlerinin tasarımı, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, profesyonel cv yazımı - tasarımı gibi hizmetleri size sunmaktayım. Yapmış olduğum çalışmaların süresine göre almış olduğum ücret değişebiliyor. O yüzden tüm çalışmalar için fiyat almanızı öneririm. Herhangi bir grafik tasarım işinde benden hizmet satın alacağınız zaman tüm bilgilerinizi istemiş olduğunuz çalışmanın detaylarını bana en ince hattına kadar verirseniz çok daha kaliteli bir çalışma ortaya çıkarırım.
*Domain analizi ve domain danışmanlığı

Kişisel yaşamımızda adımız ve soyadımız bizi nasıl etkiliyorsa web sektöründe de aynı şekilde alan adı yani domain bizi yansıtmaktadır. Domain konusunda herhangi bir kararsızlığınız var ise bana ulaşabilirsiniz. Ne kadar domain yatırımcısı olup büyük miktarlarda domain ile sektör üzerinde yer almasam da gerek gruplar, gerekse forumlarda yıllar boyu edindiğim tecrübeler bulunmaktadır. Almak istediğiniz domain arama motorları tarafından banlı mı?, alan adının arama hacmi kaç?, bu alan adı beni 1.sıraya yerleştirir mi? v.b gibi tüm sorulara yanıt verebilmekteyim.
*Web sitenizin analizinin yapılması

Profesyonel ücretli ve ücretsiz programlar ile sitenizin analizi yapılarak size teslim edilmektedir. Bunun içerisinde backlink analizi, anahtar kelime analizi, sitenizin konumu, seo analizi v.b gibi analizler bulunmaktadır. Paket halinde web siteniz ile alakalı bilmeniz gereken ve düzeltmeniz gereken tüm her şeyi sizlere aktarıyorum.
*Kişisel danışmanlık ve koçluk hizmetleri

48 adet eğitim sertifikası olan birisi olarak, size kişisel danışmanlık hizmeti sağlayabilirim.

*Yetenek avcılığı(Aradığınız iş için doğru kişinin teminini sağlarım. Kişiye göre değil, departmana göre istihdam sağlanması.)
*Editörlük hizmetleri
*Kariyer/Eğitim danışmanlığı
*İnsan kaynakları danışmanlığı(İşe alım ve çıkartma uygulamaları)
*Kişisel gelişim danışmanlığı
*Meditasyon koçluğu(3 yıldır profesyonel olarak meditasyon yapmaktayım. Samadhi seviyesinde bulunmaktayım.)
*Yaşam koçluğu
*Panik atak/anksiyete koçluğu(Panik atak ile 4 yıl mücadele ettim.)

Daha detaylı bilgi ve fiyat listesi için iletişim bölümünden herhangi bir hesabıma yazabilirsiniz ya da anilcagliyan@yandex.com adresine mail atabilirsiniz.
Hizmetlerim


Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

2 yorum:

  1. Backlink alt yapısı amacıyla sizinle tanışmak isterim. Acaba nasıl iletişim kurabilirim sizinle? Web sitemin alt yapısı açısından paravan sitelere ihtiyacım var. Çapraz yapılan link alt yapısıyla birlikte bir paravan blog yapısı oluşturmak istiyorum. Ve eğer mümkünse 3. ve 4. kök alt yoluna kadar giden 3'lü kombinasyonlu şekilde yapmak istiyorum ve 2. kök'e kadar olan paravanlar için her biri adına facebook ve instagram sayfaları da açmak istiyorum ki o da zaten 12 adet'e tekabul ediyor.

    YanıtlaSil
  2. Merhaba yorumunuzu baya geç gördüm. Çünkü en alt kısımda iletişim bilgilerimin yazdığı için ve üst kısımda da iletişim bölümü bulunduğu için yorumlara bakmamıştım. Çapraz backlink uygulaması yapmaktayım. anilcagliyan@yandex.com üzerinden bana ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirebilirim.

    YanıtlaSil