20 Şubat 2019 Çarşamba

Alinity Divine kimdir?


Alinity Divine kimdir?


Alinity Divine, YouTube, Instagram ve Twitter gibi farklı sosyal medya sitelerinde ünlü olan bir sosyal medya yıldızı. Bununla birlikte, daha çok şöhretinin geldiği yer olarak bir Twitch yıldızı olarak kabul edilir. Oyun videolarını takipçilerine ve abonelerine canlı yayınlamak için Twitch ve diğer platformları kullanan bir oyuncudur. İşte onun hakkında bilmeniz gereken her şey.
Gerçek adı: Natalia Mogollon
Doğum tarihi: 10 Ocak, 1988
Doğum yeri: Cali, Kolombiya
Burcu: Oğlak
Alinity Divine, 10 Ocak 1988 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Kolombiya'da Natalia Mogollon olarak doğdu ve orada büyüdü. Ne yazık ki, ailesi ve daha önceki hayatı dahil Alinity ‘nin kişisel hayatı hakkında bilinen pek bir şey yoktur. Kolombiya'da hayatının çoğunu yaşadığı halde, Alinity daha sonra Kanada'ya taşındı ve şimdi Saskatchewan'da yaşıyor. Alinity Divine herkes gibi oyun yaşamına küçük yaşta başladı ve bunu internet üzerinde eğlenceli bir şekilde diğer insanlar ile paylaşmak istedi. Açıkladığı gibi, sadece istihdamını sağlamakla kalmadı, aynı zamanda bipolar bozukluğunun yanı sıra yaşadığı depresyondan kurtulmasına da yardımcı oldu. İntihar mağduru olmuş, ancak daha sonra kendi hayatını ele geçirmesi için tedavi edilmiştir. Alinity eğitim yaşamını Kolombiya da gerçekleştirdi. Ancak Kanada’ya taşındıktan sonra 2012 yılında Saskatchewan Üniversitesinde hemşirelik bölümüne yazıldı. Bunun yanında, ailesi ve etnik köken hakkında hiçbir bilgi yoktur. Oyun oynamaya başladı. World of Warcraft, canlı yayıncının çoğunlukla en iyi bildiği oyundur. Günümüzde eğlenceli oyunları oynamakta, dans etmekte, vlog yayınları yapmaktadır.

Neden Twitch, Reddit, instagram ve Twitter ‘da Ünlü?
Alinity Divine ’in popülaritesi sadece her şeyin başladığı Twitch ’de kalmadı, aynı zamanda Reddit, Instagram ve Twitter gibi çeşitli sosyal paylaşım sitelerine yayıldı. Buradaki kitlesinin birçoğu Twitch üzerinden yaptığı yayınlar üzerinden geldi. Tabi sosyal medyada bir yerden sonra bir şey yapmasanız bile takipçi artışı yaşıyorsunuz. Video oyunu muazzam bir sosyal medya takipçisi ve katılımını bir araya getirdi. 2018'in ikinci yarısından önce bile, Instagram'da 200 bine yakın takipçiyi ve Twitter'da neredeyse 80 bine yakın takipçiyi toplayabildi. Dahası, Alinity Facebook'ta 35 binden fazla takipçiye ve 34 bin sayfa beğenisine sahiptir. Twitch'te, 2018'in ikinci yarısının başlangıcında 660 binin üzerinde takipçisi var.
Oyun videoları sayesinde kendi başına ünlüyken, popülerliğini daha da öne çıkaran şey, YouTube'daki en büyük yıldızlardan biri olan PewDiePie ile yaşadığı bir anlaşmazlık. Aşağıda olaylardan sonra çekilen 2 adet videoya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Pewdiepie ve Alinity tartışmasına sebep olan asıl video youtube tarafından kaldırılmıştır.
Pewdiepie, Twitch akışlarındaki kadınları “aptal Twitch kaşarları” olarak adlandırmıştı.

Alinity Divine: İlişkiler ve Kişisel Yaşam


Alinity Divine şu anda bekar. Herhangi bir ilişkide bulunmadı. Ama biriyle çıktığına dair bir söylenti vardı. Kişisel hayatını sır olarak ve sosyal medyadan uzak tuttu. Evcil hayvanlarını çok seviyor. İnstagram ve twitter üzerinde fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Alinity Divine erken yaşlarından itibaren oyun oynuyordu. Birçok sosyal medya platformunda farklı video fotoğrafları yayınlardı ve sonra ilgi odağı oldu. Twitch kanalına 2014 yılında başladı ve 600 binin üzerinde takipçisi var. En sevdiği oyun “World of Warcraft”.
Sızan bir e-posta, 2013 yılında, hayranlarına gerçekten kullanılmış bir sütyen sattığını ortaya koydu. Net değeri 60.000 dolar.
-Hey Alinity, umarım yıllar önce bana bir leopar sütyen sattığını hatırlarsın. O zaman sana çok iyi para teklif ettim.
-Uzun zaman önceydi. Gerçekten çok utanç verici ama ben kırılmış bir üniversite öğrencisiydim. Bu 5 yıl önceydi. Bu bir daha asla yapabileceğim bir şey değil.

Alinity Divine: Vücut Ölçümleri ve Sosyal Medya


Alinity Divine koyu kahverengi saç rengine sahiptir ve göz rengi de koyu kahverengidir. 1.62 boyundadır. Ayakkabı büyüklüğü ve kıyafet bedeni hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Alinity Divine kimdir?


Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.