25 Haziran 2019 Salı

Naz Frambuaz Kimdir?


Naz Frambuaz Kimdir?


Naz Frambuaz Twitch’te canlı yayın yaparak oyun oynayan bir yayıncıdır. Kendisini daha çok İnstagram’da yapılan komik montajlardan biliyoruz. Bu montajlar zamanında uzunca bir süre yapıldı ve yayında kaldı bu süre içerisinde de Naz Frambuaz belirli bir kitleye ulaşmayı başardı. Ondan önce de Algida Boom Boom Noobstar yarışmasında sunuculuk yaptı. Burada da sunucu olduğu için her yayında ekran başında kaldı ve izleyenlerin beğenisini kazanmayı başardı. Hatta bir zaman kendisini yine Twitch yayıncısı olan Ferit “Wtcnn” Karakaya ile sevgili sanmışlardı. Bunun sebebi ise Naz Frambuaz’ın Ferit’e sarıldığı bir video kaydı vardı ve bu izleyenler arasında sevgili sanılmalarına yol açmıştı. Olayın hemen ardından Feriz ve Naz bu konu hakkında açıklama yaparak ortadaki yanlış anlaşılmayı düzeltmişlerdir.


Naz Frambuaz’ın sanılanın aksine soyadı Frambuaz değildir. Naz 5 Ekim 1994 doğumludur. 25 yaşındadır. Terazi burcundadır. Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon mezunudur. Vücudunda 2 buçuk adet dövmesi vardır. Yaptırdığı dövmelerinden pişman olmaktadır. Hatta ensesindeki bir dövmeyi sildirmeye kalkışmış ve izi kalmıştır. Bu yüzden 2 buçuk dövmesi olduğunu söylemektedir.
Naz Frambuaz Twitch yayınlarına yaklaşık olarak 2018 yılının Ağustos ayında başlamıştır. Yayınlarında bolca Pubg oyununu oynamaktadır. Profesyonel olduğunu söyleyemeyiz ancak kendi özgün kişiliği ve diğer yayıncılardan farklı olması sebebiyle izlenmektedir. Naz Frambuaz’ın Twitch kanalı haricinde bir Youtube kanalı da vardır. Youtube kanalına da içerik üretmektedir. Fakat Youtube kanalını çok aktif kullandığını söylemek mümkün değildir.
Naz Frambuaz hakkında o kadar çok bilgiye sahip değiliz maalesef ki. Ailesi ile ilgili konuları ya da daha özel konuları hiçbir şekilde sosyal medyaya sunmamaktadır. Sosyal medya hesabından görecek olursak saçlarını sık sık boyatmaktadır. Takipçileri tarafından çok güzel olduğunu ve neden sevgilisi olmadığı soruları sorulmaktadır. Naz bu konu hakkında teşekkürlerini sunup nazikçe bir cevapla konuyu kapatmaktadır. Twitch yayın ortamında onun gibi kadın yayıncıların artması da bizleri sevindirmektedir. Naz Frambuaz’ı Twitch yayın hayatı boyunca desteklerimizi sunar ve başarılarının devamını dileriz. Kendisini daha yüksek mecralarda görmeyi çok isteriz.
Twich yayıncıları hakkında daha fazla merak ettiğiniz detay var ise “kimdir?” kategorimize göz atabilirsiniz.

Naz Frambuaz Kimdir?
Naz Frambuaz Kimdir?

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.