13 Haziran 2019 Perşembe

Ücretsiz Domain Takip Programı


Ücretsiz Domain Takip Programı


Merhaba, bugün domain alıp satarak para kazananlar için ücretsiz domain takip programı olan medyabim domain hosting manager hakkında biraz bilgi vereceğim. Ama program hakkında bilgi vermeden önce kısaca domain takip programı ne işe yarar? Sorusuna cevap vermek istiyorum.
Domain takip programı sayesinde elinizde bulunan domainleri veya elinizde bulunmayıp almak istediğiniz domainleri programa kayıt ederek takip edebiliyorsunuz. Domainlerin girişini manuel olarak eliniz ile yapmanız gerekmektedir. Ancak bu tarz domain takip programlarının çok işlevsel olduğunu söyleyebilirim. Ben domain sektörüne giriş yapmak istediğim için ve düşecek olan domainlerin takibinin excel üzerinden çok zor olduğu için domain takip programı arayışına girdim. Google üzerine domain takip programı yazdığımda karşıma birçok ücretli program çıktı ve bunlara bu kadar ücret vermek istemediğim için, ücretsiz domain takip programı aramaya devam ettim. Arayışım sırasında medyabim domain hosting manager programı ile karşılaştım. Bu domain programı üzerinde yapmanız gereken tüm herşeyi yapabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı ara yüzü eski olduğu için göze hoş durmuyor. Ancak kolay bir şekilde düşecek domainleri takip edebiliyorsunuz. Domain takip programı kendi içerisinde yer alan renkli bildirim sistemi ile domainin düşeceği tarihin yaklaştığını gösteriyor.
Domain alım satımı yapmak istiyorsanız ve domain portföyüne sahip iseniz bu programın işinize baya yarayacağını söyleyebilirim. Gidip 500 – 1000 TL gibi rakamları ödeyerek boşuna para vermemeniz gerektiği düşüncesindeyim. O parayı vereceğinize ekstra domain satın alımı yapabilirsiniz.
Peki ücretsiz domain takip programı hangi özelliklere sahip?

Medyabim Hosting Manager – Hosting takip programının özellikleri


*Medyabim Hosting Manager sayesinde süresi dolacak olan domainleri ve hostingleri renkli bir şekilde görebiliyorsunuz.
*Müşteri kayıt bilgilerinin güvenilir bir şekilde kayıt edilebilmesi.
*Ctrl + f kısa yolu ile hızlı bir şekilde arama gerçekleştirebilme.
*Sadece aynı müşteriye sahip kayıtları sıralayabilme özelliği.
*Aynı müşterilere sağ tıklayarak hızlı bir şekilde sınırsız domain ve hosting ekleyebilme.
*Müşterinin ftp bilgilerini kayıt edebilme.
*Sınırsız sayıda hosting ve dns kayıt edebilme.
*Domain ve hosting için farklı tarihler girilebilmesi.
*Müşterilere veya domaine sonradan unutmamak adına not ekleyebilme.
*İsteklerinize göre listeyi sıralayabilme. Örneğin bitiş tarihi sırasına göre domainleri listeleyebilme özelliğine sahiptir.
*Excel dosyası halinde aktarım yapabilme.
*Yapmış olduğunuz işlemleri kayıp edip, yedeğini alabilme.
*Tüm işlemleri tek bir pencere üzerinde kolay bir şekilde halledebilme.
*Ayrıca ücretsiz domain takip programı aracılığıyla Who is yani sahiplik bilgisi sorgulayabilirsiniz.
Domain takip programı hakkında aklınızda yer alan soruları yorumlarda sorabilir veya anilcagliyan@yandex.com mail adresim üzerinden bana yazabilirsiniz.
Domain takip programı indirme linkini programın ileride ücretli olabilmesi ihtimaline karşı sitemizin sıkıntı yaşamaması için maalesef paylaşamamaktayım. Ayrıca sizinde kullanmış olduğunuz ve beğendiğiniz bir domain takip programı var ise bizim ve okuyucularımız ile yorumlarda paylaşırsanız seviniriz.
Domain Takip Programı
Ücretsiz Domain Takip Programı
Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.

1 yorum:

  1. Merhaba bloğunuzu takip ettim . Bloğuma beklerim . Davetlisiniz . Etkinliklerime bir göz gezdirmeniz faydanıza olur . Teşekkür ederim

    YanıtlaSil