10 Eylül 2019 Salı

Jamaisvux kimdir?


Jamaisvux kimdir?


Jamaisvux kimdir? sorusuna cevap vermek aslında oldukça zor. Çünkü kendisi özel hayatı hakkında pek konuşmayı sevmiyor. Onun yerine daha çok eğlenceli yayınlar yapmayı ve takipçileri ile sohbet etmeyi çok seviyor.
Gerçek adı Feride olan Jamaisvux, uzunca bir süredir Twitch yayınları yapmaktadır. Kendisine bir nevi League Of Legends yayıncısı da diyebiliriz. Bildiğimize göre oyunlarla arası küçüklükten bu yana hep çok iyi olmuştur. Aslen İzmirli olan Jamaisvux, Pamukkale Üniversitesinde okuduğundan dolayı Denizli’de yaşamaktadır. Genel olarak gece geç saatlerde yayın açtığı için ona “gece yayıncısı” diyebiliriz. Pek düzenli olmamakla birlikte kendi söylemi ile boş zamanlarında yayın açmaktadır. İnternet ortamında yavaş yavaş artık kadınların da olduğunu görmek bizleri sevindirmektedir. Twitch gibi yayın mecralarında Jamaisvux gibi daha birçok kadın yayıncı bulunmaktadır. Daha çok fazla izlenmemesine rağmen ilerde çok daha iyi yerlere geleceğini düşünmekteyiz. Yayınları gayet akıcı ve eğlencelidir. Chat ile sürekli diyalog içinde olup yayın akışını doğru sağlamaktadır.


Youtube kanalı da olan Jamaisvux, genellikle League Of Legends oyunundan aldığı video kayıt görüntülerini bu kanalında yayınlamaktadır. Taktik ve Nasıl Yapılır? Videolarının yayınlandığı Youtube kanalının video izlenme sayıları maalesef ki oldukça düşüktür. Buna rağmen yayınlarına ve Youtube kanalına devam eden Jamaisvux, hiçbir şekilde pes etmeden oyununu oynamaya ve yayınını yapmaya devam etmektedir. Umarız ki yakın zamanda ünlü bir yayıncı aracılığı ile bile olsa yükselişe geçer ve onu da daha iyi yerlerde görebiliriz. Twitch ortamında Jamaisvux gibi kadın yayıncılarını ve içerik üreticilerini her daim desteklemekteyiz ve başarılarının devamını dilemekteyiz.

Sosyal medya hesapları nelerdir?


Jamaisvux
Jamaisvux kimdir?

Önemli olan herkesin yapabildiğini yapabilmek değildir. Farklı olun, yapılmayanı hayata geçirin.